Łukasz Korzeniowski fotografia i filmowanie | Zespół
14968
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-14968,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
Praca w zgranym zespole daje nam komfort dzielenia zadań między siebie.  Dla Klienta oznacza to spójny, ciekawy i różnorodny materiał.
ŁUKASZ KORZENIOWSKI

Od kilkunastu lat profesjonalnie zajmuję się filmem i fotografią.

Pracowałem jako fotoreporter prasowy
i agencyjny. Dziś zajmuję się głównie filmem dokumentalnym
i videografią ślubną. Uwielbiam opowiadać ciekawe historie. Mimo dążenia do technicznej doskonałości, moim priorytetem jest uchwycenie autentycznych ludzkich emocji. Bo to właśnie one tworzą napięcie, bez którego nie da się opowiedzieć ciekawej historii.

RAFAŁ KORZENIOWSKI

Od zawsze interesuję się fotografią
a odkąd lustrzanki potrafią znakomicie rejestrować wideo także filmem. Jestem autorem kilku albumów fotograficznych. Raz na czas lubię pochwalić się tym co robię organizując wystawy. Pasjonuje mnie przede wszystkim fotografia portretowa.

JAROSŁAW KOZIKOWSKI

Fotografuję, projektuję grafikę. Fotografią zajmuje się od dwudziestu lat, od kilku robię to zawodowo. Staram się widzieć piękno, również to nieoczywiste w sposób bliższy artyście niż rzemieślnikowi. Próbuje zamknąć w kadrach ulotny klimat chwil, piękne światło, niepowtarzalną atmosferę dnia ślubu. Uchwycić radość i wzruszenia malujące się na twarzach uczestników tego święta.

KACPER KAŁUŻYŃSKI

Jestem fotografem i filmowcem. Na co dzień żyje i pracuje w Krakowie. Tu uczyłem się też w Akademii Fotografii. Realizuje projekty związane z bardzo różnymi dziedzinami fotografii, najlepiej odnajduje się z aparatem w podróży. Tworzę krótkie formy filmowe, reklamy, teledyski, filmy promocyjne różnych wydarzeń i reportaże ślubne. Lubię aktywnie spędzać czas, podróżować, żeglować, jeździć na rowerze, grać w koszykówkę.